Ubytování Mája původně Ubytování Scorpion

 
O násUbytovací øádOkolí a zábavaFotogalerieCeníkKontakt

Ubytovací řád

Ubytovaní hosté:

1. jsou povinni se cítit u Máji dobře, mít stále dobrou náladu a navádět k ní i ostatní.

2. jsou si vědomi, že jazyková bariéra nesmí být na překážku stálé komunikaci mezi hosty všech národností, ras a pohlaví.

3. po skončení pobytu uhradí veškeré využité služby, nejlépe bankovkami platnými alespoň v některých evropských státech.

4. před odchodem vrátí již zabalená prostěradla, ručníky a příbory.

5. po odjezdu chválí ubytování Mája a jeho personál po celém světě, posílají mu pohlednice včetně drobných dárků a doporučují ho všem svým známým.

6. oheň zakládají až po předešlém vyzkoušení ochranných pomůcek a se souhlasem vedení ubytování Mája.

7. kouření veškerých tabákových výrobků a případně jejich náhražek není v prostorách ubytování Mája povoleno

8. rodiny zakládají až po předešlém vyzkoušení ochranných pomůcek a se souhlasem vedení.

9. nazí po ubytovně se pohybují pouze na vlastní riziko, s tím, že za úhony způsobené hlavně ženám, jako nachlazení a rýma, nebudou požadovány náhrady po vedení.

10. uzavírají své dopisy a pohledy následující, upřímnou větou: "Srdečné pozdravy z nejlepšího Mája ubytování na světě, kde se mi (nám) moc a moc líbí, zasílá" (jméno dle vlastní úvahy).

11. neničí zařízení prostor ubytovny, které by se jim později u nich doma nelíbilo.

12. nesnaží se chytit další televizní programy, všechno co jsme mohli, jsme již chytli my, u nás určitě nic dalšího nechytíte.

13. ledničku, která je ve výbavě každého pokoje si může každý naplnit svými oblíbenými pochoutkami (nezapomínejte dodržovat svůj správný pitný režim, protože my tu máme jenom kvalitní minerální kohoutkovou vodu).

14. jsme schopni Vám zprostředkovat bleskové spojení s Vašimi nejmilejšími miláčky, byť jsou na druhém konci kontinentu, pomocí internetu, protože u nás je počítač součástí vybavení každého pokoje. Je možné použít i vlastní technické vybavení.

15. spolu s klíči vracejí i dálkové ovládání, protože nadále budou na dálku ovládáni láskou k ubytování Mája a touhou vrátit se.

16. povalují se a dovádějí v postýlce maximálně do 10:00 hodin posledního dne pobytu, poté se jejich postýlka stává postýlkou někoho jiného. Změna se obvykle týká i partnerů.

17. odevzdávají klíče od pokojů personálu, který se slzami v očích sleduje odjezd hostů.